Certifikace ASEC

04.05.2018

Ve středu 2. května 2018 téměř v pravé poledne převzali představitelé společnosti Auto SAS oficiálně skleněnou plaketu certifikace ASEC z rukou zástupců TMHE CZ pana Jana Saitla a Víta Sklenáře.

Certifikace ASEC je celosvětovou akreditací, kterou uděluje Toyota členům své dealerské sítě po splnění všech náročných podmínek. Tento systém garantuje stejnou úroveň služeb všem klientům na celém světě.

Touto akreditací se společnost Auto SAS zařadila do celosvětové dealerské sítě Toyota Material Handling Equipment.

Připojila se tak k již více než 80 certifikovaným společnostem po celé Evropě a prokázala připravenost a schopnost pracovat podle všech Toyota standardů s možností využívat na maximum komplexní know-how Toyoty.

Zvládli jsme další stupínek a můžeme tak našim partnerům ukázat, že služby, jež poskytujeme, jsou na vysoké a zcela srovnatelné úrovni jako služby poskytované v západní Evropě.

ASEC znamená průběžné hodnocení rozsahu činností organizace. Týká se prakticky všech jeho aktivit. Zahrnuje personál, školení, životní prostředí a bezpečnost, pracovní procesy, náhradní díly, veškerá aktiva společnosti - dílny, servisní vozidla, zařízení, nástroje - servisní i obchodní činnost, marketing atd.

Společnost Auto SAS se tím zavázala dodržovat pravidla Toyota a neustále pracovat na zlepšování procesů a poskytovaných služeb.

Oficiální slavnostní předání se uskutečnilo za přítomnosti zástupců TMHE CZ, pánů Jana Saitla, Víta Sklenáře a Jindřicha Přívory, který celý ceremoniál ostře sledoval, natáčel a fotografoval, zpovídal členy týmu, aby pak o celém slavnostním předání sepsal článek do časopisu T-WAY a informoval tak všechny jeho čtenáře, že Auto SAS je právoplatným členem dealerské sítě Toyota. 

Na získání certifikace ASEC se podíleli všichni zaměstnanci a jim také patří ocenění a dík.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 634
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 613contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.