Borci postupují...

27.09.2016

Ve středu 21. září 2016 postoupili naši kluci do hlavního turnaje ONDRÁŠOVKA CUP.

Hlavnímu turnaji ONDRÁŠOVKA CUP o pohár mládeže FAČR, který se uskuteční v červnu příštího roku, předcházejí dvě kvalifikační kola.

Ze 60 týmů z celé České republiky jich postoupí do hlavního turnaje pouze 24.

Boje započaly a ve středu 21. září se uskutečnily zápasy druhého kvalifikačního kola. Ve věkové kategorii U8, tedy rok narození 2009 a mladší, se soutěžilo v pěti kvalifikačních skupinách A-E.

Naši borci nastoupili ve skupině C. Svedly zápasy s týmy zvučných jmen, jako je Sparta, Bohemians nebo Teplice. Ale kluci se ničeho nebojí a jdou do každého zápasu naplno.

A výsledek?

Opět skvělý! Kluci postoupili do hlavního turnaje mezi nejlepších 24 týmů z celé České republiky z 1. místa ve své kvalifikační skupině.

Gratulujeme a přejeme hodně sportovního štěstí i v dalších zápasech!

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.