AUTOSAS CUP 2015

26.08.2015

Pohár zůstal doma - gratulujeme "našemu" týmu!

Na jaře jsme Vás informovali o vstupu Auto SAS na fotbalové trávníky prostřednictvím mladého týmu fotbalistů z mladší přípravky SK Solnice, tedy děti s datem narození 2009 a mladší.

Jako sponzor jsme se zúčastnili nového fotbalového turnaje AUTOSAS CUP, který byl zahájen prvním turnajem v řadě v sobotu 29.8.2015.

Přihlášené týmy bojovaly jako lvi. Jsme velmi rádi, že zlatý putovní pohár AUTOSAS CUP, 78 cm vysoký, mohl pan Antonín Srdínko, jednatel společnosti Auto SAS s.r.o. předat do rukou "našeho" týmu - SK Solnice.

Výsledky turnaje:

1. místo SK Solnice 18 bodů
2. místo FK Agria Choceň 12 bodů
3. místo FK Pardubice 9 bodů
4. místo SK Polička 9 bodů
5. místo TJ Dobruška 6 bodů
6. místo FK Česká Třebová 6 bodů
7. místo TJ Sokol Libchavy 3 body

Děkujeme všem zúčastněným týmům za předvedené výkony, gratulujeme vítěznému týmu i oceněným hráčům a těšíme se na další ročník AUTOSAS CUP.

Výsledky AUTOSAS CUP 2015
Propozice turnaje AUTOSAS CUP 2015

Fotogalerie

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.