A je to tu!

19.04.2017

Počítadlo odkrojilo poslední vteřiny a nám je ctí představit novou image Auto SAS. Z teplé zelené barvy CESAB se přesouváme k červené barvě TOYOTA.
 
Díky této barevné přeměně budeme moci nabídnout širší sortiment a nejnovější moderní řešení.

Vítejte v červeném Auto SAS!

Vážení obchodní přátelé a zákazníci,

jak všichni určitě víte, společnost Auto SAS na českém trhu zastupuje již 10 let značku CESAB. Tato značka je součástí koncernu TMHG (Toyota Material Handling Group) společně se značkami BT, RAYMOND, TAILIFT a TOYOTA.

Po 10-ti letech práce pro značku CESAB jsme se rozhodli v rámci výrobního programu koncernu TMHG pokročit o stupínek výše a do budoucna zastupovat jeho prémiovou značku TOYOTA.

Věříme, že naše rozhodnutí je správné a že nám pomůže ke zlepšení a také k významnému rozšíření našich služeb Vám, našim zákazníkům. Díky této změně sortiment manipulační techniky zasáhne i oblasti, v nichž jsme doposud nemohli nabídnout řešení. Jedná se o nejmodernější technologie, především elektronické řízení Vaší flotily vysokozdvižných vozíků prostřednictvím správy I-Site, Lion baterie a mnoho dalších moderních řešení, která zn. Toyota nabízí.

19. dubna 2017 začínáme novou etapu naší profesní kariéry jakožto dealer Toyota Material Handling CZ. Náš tým již prošel přípravnou fází, tj. řadou školení a certifikací, a to nejen pro prodej techniky a řešení zn. Toyota, ale především pro servis manipulační techniky. Naším dlouhodobým cílem je rozšířit portfólio služeb a zvyšit jejich kvalitu, rozšířit servisní tým a především zkrátit reakční dobu našeho servisního střediska.

Na závěr nám dovolte poděkovat za Vaši důvěru ve společnost Auto SAS s.r.o. a prosím přijměte naše ubezpečení, že servisní služby a dodávky náhradních dílů zn. CESAB budou nadále zachovány, jelikož tato změna se týká pouze barvy. Přecházíme od zelené k červené v rámci jediné skupiny Toyota. Veškeré služby spojené s již prodanou technikou zn. CESAB budou poskytovány v nezměněné podobě.

Za firmu Auto SAS s.r.o.

Ing. Pavel SRDÍNKO a Mgr. Hana FOLKMANOVÁ
jednatelé společnosti
 

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.