Zaměstnání

autosas jako zaměstnavatel

Společnost Auto SAS s.r.o. je rodinná firma, která svým zaměstnancům již více než 25 let poskytuje zázemí a stále modernější a příjemnější prostředí. Dbáme na to, aby se všichni zaměstnanci cítili členy týmu a preferujeme vždy přímé a čestné jednání založené na vzájemné důvěře a spolupráci. Jsme si vědomi, že spokojení zaměstnanci jsou pevným základem a hnací silou k prosperitě a stabilní pozici firmy na trhu, jejich profesní i osobní rozvoj patří tedy i k našim prioritám.

Cílem společnosti je tedy i nadále pokračovat v tradici a poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší služby v oblastech komunální a manipulační techniky.

Připojte se k našemu týmu! Nyní máte mimořádnou příležitost!  

!! NOVÁ POZICE !!

Technická podpora vedoucího servisu

náplní práce je plánování servisní činnosti v oblasti oprav a preventivních kontrol manipulační a komunální techniky ve spolupráci s vedoucím servisu, řízení práce servisních techniků, vytipovávání náhradních dílů, tvorba cenových nabídek, objednávek a zakázek, komunikace se zákazníky a servisními techniky, logistické plánování cest.
Pracoval jste někdy v oblasti servisu a oprav automobilů nebo strojů? Máte zkušenost s řízením spolupracovníků? Pokud ano, hledáme právě Vás!
Více o volné pozici...


STÁLE AKTUÁLNÍ:

  • Servisní technik - komunální technika/manipulační technika 
    provádí opravy a údržbu strojů v servisním středisku v Solnici. Po zapracování v servisním středisku v Solnici je možný i přechod na pojízdný servis, který provádí servis a údržbu manipulační nebo komunální techniky přímo u zákazníka (Královéhradecký a Pardubický kraj).

  • Asistent/Asistentka ekonoma a hlavní účetní
    je pravou rukou ekonomického oddělení. Orientuje se v podvojném účetnictví, daňové evidenci, provádí administrativní a kontrolní činnosti.
    Zde požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru a alespoň částečnou znalost účetnictví, daňové a mzdové problematiky.

Zjistili jste právě, že jste ta správná osoba na některou z pozic, které hledáme?
Ozvěte se nám co nejdříve!

Dohodneme si další postup.


Auto SAS s.r.o., Rychnovská 577, 517 01 Solnice

Zavolejte nám na tel. č. 494 590 100, 777 700 611 nebo napište:
(se zaslanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.)

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 634
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 613contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.