Zaměstnání

autosas jako zaměstnavatel

Společnost Auto SAS s.r.o. je rodinná firma, která svým zaměstnancům již více než 25 let poskytuje zázemí a stále modernější a příjemnější prostředí. Dbáme na to, aby se všichni zaměstnanci cítili členy týmu a preferujeme vždy přímé a čestné jednání založené na vzájemné důvěře a spolupráci. Jsme si vědomi, že spokojení zaměstnanci jsou pevným základem a hnací silou k prosperitě a stabilní pozici firmy na trhu, jejich profesní i osobní rozvoj patří tedy i k našim prioritám.

Cílem společnosti je tedy i nadále pokračovat v tradici a poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší služby v oblastech komunální a manipulační techniky.

Připojte se k našemu týmu! Nyní máte mimořádnou příležitost!  

  zaměstnání - servis

STÁLE AKTUÁLNÍ:

  • Servisní technik - komunální technika/manipulační technika 
    provádí opravy a údržbu strojů v servisním středisku v Solnici (v případě, že je absolvent bez zkušeností, pod vedením zkušeného kolegy). Po zapracování v servisním středisku v Solnici je možný i přechod na pojízdný servis, který provádí servis a údržbu manipulační nebo komunální techniky přímo u zákazníka (Královéhradecký a Pardubický kraj).

  • Asistent/Asistentka ekonoma a hlavní účetní
    je pravou rukou ekonomického oddělení. Orientuje se v podvojném účetnictví, daňové evidenci, provádí administrativní a kontrolní činnosti.
    Zde požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru a alespoň částečnou znalost účetnictví, daňové a mzdové problematiky.

Zjistili jste právě, že jste ta správná osoba na některou z pozic, které hledáme?
Ozvěte se nám co nejdříve!

Dohodneme si další postup. Po zapracování se můžete těšit i na náborový příspěvek.


Auto SAS s.r.o., Rychnovská 577, 517 01 Solnice

Zavolejte nám na tel. č. 494 590 100, 777 700 611 nebo napište:
(se zaslanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.)

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 

prodej: +420 777 700 634
servis: +420 777 700 604
náhradní díly: +420 777 700 605
pronájem: +420 777 700 612
školení: +420 777 700 613contact

Náhradní díly SASPARTS
Příslušenství VZV
Díly pro malé zemní stroje
Pronájem strojů
Servis baterií
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.