Zaměstnání

autosas jako zaměstnavatel

Společnost Auto SAS s.r.o. je rodinná firma, která svým zaměstnancům již více než 25 let poskytuje zázemí a stále modernější a příjemnější prostředí. Dbáme na to, aby se všichni zaměstnanci cítili členy týmu a preferujeme vždy přímé a čestné jednání založené na vzájemné důvěře a spolupráci. Jsme si vědomi, že spokojení zaměstnanci jsou pevným základem a hnací silou k prosperitě a stabilní pozici firmy na trhu, jejich profesní i osobní rozvoj patří tedy i k našim prioritám.

Cílem společnosti je tedy i nadále pokračovat v tradici a poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší služby v oblastech komunální a manipulační techniky.

Připojte se k našemu týmu! Nyní máte mimořádnou příležitost!

hledáme spolupracovníky na následující pozice:

VHODNÉ i PRO ABSOLVENTY:

 • Asistent vedoucího střediska "Pojízdný servis"

  funguje jako technická podpora servisních techniků na výjezdech, specifikuje opravy a náhradní díly, komunikuje se zákazníky servisu.

 • Dispečer prodeje náhradních dílů pro komunální techniku

  se stará o stávající i o nové zákazníky kamenné prodejny a e-shopu s náhradními díly a příslušenstvím pro komunální vozidla Multicar a čisticí stroje Hako.

 • Servisní technik - komunální technika

  provádí opravy a údržbu komunálních vozidel zn. Multicar a ISUZU, čisticích strojů Hako a další komunální techniky v servisním středisku v Solnici (v případě, že je absolvent bez zkušeností, pod vedením zkušeného kolegy).

 • Servisní technik - VZV a skladová technika

  provádí opravy a údržbu vysokozdvižných vozíků a skladové techniky, především zn. Toyota, a to v servisním středisku v Solnici. Po zapracování v servisním středisku v Solnici předpokládáme přechod na pojízdný servis, který provádí servis a údržbu manipulační techniky přímo u zákazníka (Královéhradecký a Pardubický kraj).

 • Asistent/ka ekonoma a hlavní účetní
  je pravou rukou ekonomického oddělení. Orientuje se v podvojném účetnictví, daňové evidenci, provádí administrativní a kontrolní činnosti.
  Zde požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru a alespoň částečnou znalost účetnictví, daňové a mzdové problematiky.

Zjistili jste právě, že jste ta správná osoba na některou z pozic, které hledáme?
Ozvěte se nám co nejdříve!

Dohodneme si další postup. Po zapracování se můžete těšit i na náborový příspěvek.


Auto SAS s.r.o., Rychnovská 577, 517 01 Solnice

E-mail: jitka.srdinkova(zavinac)autosas.cz
Tel.: 494 590 100

Se zaslanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.