SPIDER CROSS X-LINER

X-LINER_390

Nejnovější a zároveň nejmenší model dálkově řízených svahových sekaček SPIDER CROSS X-LINER byl vyvinut speciálně pro účely profesionálního využití. Představuje unikátní propojení vysoké výkonnosti a uživatelské přívětivosti, stejně jako ostatní profesionální sekačky SPIDER.

Unikátní konstrukce

Nosné části jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu, který propůjčuje sekačce ideální váhu pro sečení jak okrasných ploch, tak neudržovaných terénů.

CROSS X-LINER si hravě poradí s náročným terénem a otočí se kolem své osy díky smykovému otáčení a unikátnímu pohonu kol. Stroj není nutné otáčet, seče všemi směry a jednoduše si tak přejede do dalšího řádku.

Promyšlená konstrukce z hliníkových slitin umožní sekačku snadno překlopit do servisní polohy na bok, čímž se rychle a jednoduše dostanete do prostoru žacího ústrojí a zároveň díky servisní poloze můžete ušetřit místo pro zimní uskladnění.

Univerzální použití

X-LINER je ideální zařízení pro sečení jak svažitých, tak rovných terénů. Dokonale kopíruje terén díky plovoucímu podvozku a lze s ním velmi dobře manévrovat. Zanechává za sebou vždy perfektně zastřižený trávník, a to i v místech, kde se vyskytuje velké množství překážek. Jeho velikost mu dovoluje snadný průjezd i pod solárními panely.

Tato sekačka je šetrná k půdnímu krytu, nízká hmotnost a unikátní systém řízení nezpůsobují erozi půdy. S pomocí stabilizačního navijáku sekačka zvládne svahy o sklonu do 40° v závislosti na terénu.

Bezpečnost

Sekačka CROSS LINER byla navržena s ohledem na maximální bezpečnost obsluhy. Je vybavena zcela novou spojkou nože se speciální konstrukcí, jež jako jediná na trhu zajišťuje zastavení nože do 2 sekund.

Stabilizační integrovaný naviják zvyšuje stabilitu i na těch nejextrémnějších svazích.

Díky dálkovému ovládání není obsluha stroje vystavena zdraví škodlivým vibracím, hluku a výfukovým plynům sekačky.

x-liner dálkové ovládání

Systém dálkového řízení

Dosah dálkového ovládání sekačky SPIDER je 100 metrů a výdrž baterie ovladače až 20 hodin.

Ergonomicky řešený dálkový ovladač obsahuje ovládací prvky pro:

  • nastartování a zhasnutí motoru
  • změnu směru a rychlosti pojezdu
  • změnu otáček motoru
  • zapnutí a vypnutí žacího ústrojí
  • nouzové vypnutí celého systému
  • smykové zatáčení
x-liner systém pojezdu

Systém pojezdu

Plynulou změnu rychlosti stroje při zachování optimálního režimu spalovacího motoru zajišťuje hydrostatický systém pohonu kol. Kombinace citlivé regulace rychlosti a směru jízdy zaručuje přesné ovládání, vysokou efektivitu provozu a v neposlední řadě vysokou bezpečnost.

Tančící krok

Patentem chráněná konstrukce pojezdu stroje umožňuje všesměrové sečení trávy bez nutnosti složitého manévrování. Tomuto způsobu pohybu se říká SPIDER mode neboli tančící krok a jednoduše jej lze popsat jako pohon všech kol směrem vpřed i vzad v kombinaci s neomezeným plynulým natáčením všech kol v plném rozsahu 360°. Na pozemku s rychle se měnícím sklonem a tam, kde se jiné stroje pohybují jen s velkými obtížemi, je sekačka SPIDER se svým originálním tančícím krokem zcela nepřekonatelná.

Smykové natáčení

Také sekačka SPIDER CROSS X-LINER je vybavena možností smykového natáčení. Tento způsob řízení umožňuje otáčení stroje okolo jeho svislé osy a zjednodušuje tak manipulaci se strojem.

Snadná přeprava

Pro přepravu sekačky SPIDER ILD01 lze použít speciální vozík za osobní automobil, který obsahuje integrované, snadno výsuvné nájezdy a systém zabezpečení stroje proti pohybu při jeho přepravě. Pro přepravu však lze použít i běžný přívěsný vozík za osobní automobil.

x-liner vybavení

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -
Image 6 -
Image 7 -
Image 8 -

TECHNICKÁ DATA

Pohonná jednotka

Motor Honda GXV 390
Výkon [HP] 10,2
Výkon [kW] 7,6
Objem [ccm] 389
Objem nádrže [l] 4
Zapalování elektrické
Palivo bezolovnatý benzín

Pojezd a řízení

Převodovka hydrostatická
Olejová nádrž [l] 4
Rychlost [km/h] 0 - 6
Řízení 360°, 4 kola
Pojezdová kola 13 × 5.00-6

Žací ústrojí

Záběr [cm] 65
Výška sečení [cm] 4 - 10
Spojka nože mechanická s brzdou

Výkon a spotřeba

Produktivita práce [m2/h] až 2500
Spotřeba paliva [l/h] 1,3
Svahová dostupnost do 40° / 55° s navijákem
Rozměry [cm] 98 × 111 × 60
Pohotovostní hmotnost [kg] 175


Video výrobce:

Zdroj: Youtube - SPIDER - Slope mowers, 17. 10. 2019


Máte otázky? Zaujal Vás tento model? Máte zájem o PŘEDVEDENÍ nového modelu?
Kontaktujte nás:

Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601 

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.