SPIDER ILD01

ILD01_390

PRODUKTIVITA

výkonnost

SPIDER ILD01 vyniká skvělou produktivitou při minimálních provozních nákladech. Výkonností je schopen nahradit až 5 křovinořezů. Ekonomičností provozu je pak vysoce předčí. Důležitá je zejména vysoká denní produktivita, která je výrazně vyšší než u ruční techniky, jelikož zde odpadá faktor únavy a povinné pracovní přestávky.

Tento model je světově vůbec první dálkově řízený stroj pro profesionální údržbu svahů. Skvělá svahová dostupnost a jedinečné manévrovrací schopnosti jsou výsledkem revolučního patentovaného systému pojezdu zvaného "tančící krok". Po uvedení na trh se sekačka SPIDER ILD01 dočkala velkého ohlasu a získala mnoho prestižních ocenění na řadě světových výstavách a veletrzích. 

KVALITA ZÁSTŘIHU

Unikátní žací ústrojí sekaček SPIDER je založeno na principu kvalitního mulčování, díky kterému není nutné posečenou trávu sbírat a složitě likvidovat. Nadrobno rozmělněná tráva se během sečení vrací k půdnímu drnu a slouží jako cenný zdroj živin pro další růst.

SPIDER ILD01 je vybaven jednonožovým žacím ústrojím zaručujícím vždy dokonalý zástřih a mulčování. Nůž je vyroben ze speciální slitiny, která zaručuje pevnost i dostatečnou flexibilitu při náhodném nárazu na pevnou překážku.

Pro dosažení ještě lepšího efektu mulčování je možné dokoupit k sekačce SPIDER ILD01 mulčovací kruh.

Univerzální použití

Sekačky SPIDER jsou výjimečné tím, že je lze při stejné konfiguraci použít jak na intenzivní sečení krátké trávy a parkových ploch, tak na kosení hrubého náletového porostu. Jsou uzpůsobené k údržbě rovných ploch, ale i těch nejstrmějších svahů. S jedním strojem tak můžete sekat veškeré plochy a nepotřebujete žádnou další speciální mechanizaci.

Bezpečnost na prvním místě

Na trhu byste těžko hledali bezpečnější stroj než je SPIDER. Díky dálkovému ovládání je obsluha mimo nebezpečný pracovní prostor, není vystavena vibracím ani nadměrnému hluku. Bezpečnost práce lze ještě zvýšit použitím hydraulického navijáku, který zajistí stabilitu stroje a ochranu před nežádoucím pohybem i v extrémních svazích. Sekačky SPIDER zaručují bezpečný provoz i v nejtěžších podmínkách.

ILD01_vybavení
dálkové ovládání

Systém dálkového řízení

Dosah dálkového ovládání sekačky SPIDER je 100 metrů a výdrž baterie ovladače až 20 hodin.

Ergonomicky řešený dálkový ovladač obsahuje ovládací prvky pro:

  • nastartování a zhasnutí motoru
  • nastavení rychlostního režimu pojezdu (želva/zajíc)
  • zapnutí a vypnutí žacího ústrojí
  • nastavení výšky sečení
  • změnu směru a rychlosti pojezdu
  • nouzové vypnutí celého systému
systém pojezdu 

Systém pojezdu

Plynulou změnu rychlosti stroje při zachování optimálního režimu spalovacího motoru zajišťuje hydrostatický systém pohonu kol. Kombinace citlivé regulace rychlosti a směru jízdy zaručuje přesné ovládání, vysokou efektivitu provozu a v neposlední řadě vysokou bezpečnost.

Tančící krok

Patentem chráněná konstrukce pojezdu stroje umožňuje všesměrové sečení trávy bez nutnosti složitého manévrování. Tomuto způsobu pohybu se říká SPIDER mode neboli tančící krok a jednoduše jej lze popsat jako pohon všech kol směrem vpřed i vzad v kombinaci s neomezeným plynulým natáčením všech kol v plném rozsahu 360°. Na pozemku s rychle se měnícím sklonem a tam, kde se jiné stroje pohybují jen s velkými obtížemi, je sekačka SPIDER se svým originálním tančícím krokem zcela nepřekonatelná.

Snadná přeprava

Pro přepravu sekačky SPIDER ILD01 lze použít speciální vozík za osobní automobil, který obsahuje integrované, snadno výsuvné nájezdy a systém zabezpečení stroje proti pohybu při jeho přepravě. Pro přepravu však lze použít i běžný přívěsný vozík za osobní automobil.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -
Image 6 -
Image 7 -
Image 8 -

Základní technické údaje

Pohonná jednotka

Motor Kawasaki FS541V
Výkon [HP] 15/18
Výkon [kW] 11,3
Objem [ccm] 603
Zapalování elektronické
Objem nádrže [l] 12
Palivo bezolovnatý benzín

Pojezd a řízení

Převodovka hydrostatická
Olejová nádrž [l] 6,5
Rychlost [km/h] 0 - 6
Řízení 360°, 4 kola
Pojezdová kola 16 x 6.50-8

Žací ústrojí

Záběr [cm] 80
Výška sečení [cm] 6 - 11 / 3 - 8
Spojka nože elektromagnetická

Výkon a spotřeba

Produktivita práce [m2/h] až 3 000
Spotřeba paliva [l/h] 2,5 - 3,5
Svahová dostupnost 40°/ 55° s navijákem
Rozměry [cm] 135,6 x 120 x 91,3
Pohotovostní hmotnost [kg] 288Zdroj: YouTube: Technické služby Nymburk


Máte otázky? Zaujal Vás tento model? Máte zájem o PŘEDVEDENÍ stroje?
Kontaktujte nás na tel. 777 700 601 nebo pomocí formuláře:

Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601 

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.