Čisticí stroje HAKO

Skupina Hako

Společnost Auto SAS s.r.o. nabízí již několik let nové a použité čisticí a zametací stroje zn. Hako, jakožto oficiální zástupce této značky v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.

Naším cílem je poskytovat i v této oblasti komplexní služby zahrnující poradenství před nákupem, nabídku nových, dle zájmu také použitých a repasovaných čisticích strojů Hako, pevný i mobilní servis na čisticí stroje, technické prohlídky, pronájem čisticích strojů a případně i výkup použitého čisticího stroje.

Vybírat můžete ze široké škály produktů, zahrnujících čisticí a mycí stroje pro interiéry i venkovní použití.

Pokud jste se již v minulosti setkali se značkou Hako a nyní máte pocit, že jde o zcela jiné stroje, vězte, že Hako změnilo názvy svých produktů. Cílem bylo přiblížit se ještě více svým zákazníkům pocházejícím z různých končin světa. V názvech produktů je nyní obsažen anglický význam hlavního využití stroje - Sweepmaster (zametací stroj), Scrubmaster (mycí stroj) či Citymaster (stroj prioritně určený pro údržbu měst a obcí).

Mrkněte také do naší aktuální nabídky strojů. Jedná se o nové i použité stroje, které je možné dodat prakticky ihned, pokud si nebudete přát nějakou speciální úpravu. Máme je skladem a můžeme je ihned předvést a Vy si je můžete v našem středisku v Solnici také vyzkoušet.

Hako Citymaster 

stroje určené především pro venkovní údržbu ploch, parkovišť, sportovních areálů, parků atd.

  HakoCitymaster_komplet

Čisticí stroje Hako

  • Podlahové zametací stroje s chodící obsluhou

 Zametací-walk-behind

  • Podlahové zametací stroje se sedící obsluhou

Zametací_ride-on

  • Podlahové mycí stroje s chodící obsluhou

  Mycí podlahové_walk behind

  • Podlahové mycí stroje se sedící obsluhou

Mycí podlahové_ride-on

Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s.r.o. má provozovnu ve městě Solnice a specializuje se na obory manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky a kompletní sortiment zn. Toyota, paletové a vychystávací vozíky, ale i komunální vozidla Multicar a ISUZU, čisticí stroje Hako, náhradní díly pro manipulační i komunální techniku, doplňky vysokozdvižných vozíků a další produkty a služby.