Regenerátor akumulátorů

30.04.2014

Novinka v nabídce S-bat

Mít svůj vlastní regenerátor

Středisko S-bat nyní rozšířilo své služby také o prodej regenerátorů. Provozujete-li tedy celou flotilu elektrických vozíků, pak se Vám vyplatí mít svůj vlastní regenerátor a “oživovat” své akumulátory podle své momentální potřeby.
Chcete vědět víc o regeneraci akumulátorů, lidově baterií?

Odpovědi naleznete zde:

ÚČINNÝ REPLUS REGENERÁTOR

S REPLUS regenerátorem S-bat obnovíte kapacitu svých akumulátorů, lidově baterií. Za snížením kapacity, nedokonalým dobitím a celkově špatnou funkcí akumulátorů stojí krystaly síry na elektrodách, které vznikají v důsledku SULFATACE.

REPLUS regenerátor S-bat prokazatelně prodlouží životnost Vašich akumulátorů.

Je-li akumulátor správně udržován a prochází pravidelnými servisními prohlídkami, pak se životnost baterie pomocí regenerace zvýší až o 80%.

Regenerátor můžete použít pro všechny druhy akumulátorů, které jsou běžně použity v elektromobilech, vysokozdvižných vozících, golfových vozících, v manipulační technice či čisticích strojích. Regenerovat lze startovací, trakční, semi-trakční i velkokapacitní stacionární baterie UPS.

Dodáme nejen přístroj, ale i know-how. O regeneraci víme vše!

Vyberte si regenerátor S-bat z naší nabídky regenerátorů.


 Kontaktujte nás pro více informací!

VOLEJTE 777 700 606
Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.