Předváděcí dny Auto SAS 2019

05.04.2019

Jako každý rok i letos se můžete těšit na svátečně vyzdobený areál v Solnici.

Konec května se stal již tradičním termínem setkávání s partnery a zájemci manipulační a komunální techniku, tento rok tedy

29. - 30. května 2019, od 9 do 15 hodin

Již nyní se můžete těšit na premiéru několika nových strojů.

Svahová sekačka Spider X-LINER

Jedná se o poloprofesionální stroj s vynikajícími manévrovacími schopnostmi. Je to nejmenší stroj z modelové řady se záběrem 65 cm.

Rozměry: 98 x 111 x 60 cm

Další novinkou v nabídce jsou bezvidlicových vychystávací vozíky JX.

Vychystávací vozíky JX

jsou velmi jednoduché a intuitivní. Jsou konstruované pro použití ve skladech s úzkými uličkami a pro vyskladňování různorodého zboží menších rozměrů a hmotnosti, které nemusí být uskladněno na paletách. Ideální tedy pro vychystávání objednávek e-shopů, pro sklady, zásilkové obchody, maloobchod či prodejny autodílů.

Jejich použití je velmi snadné a především bezpečné.

To nejlepší z oblasti manipulace a komunální sféry bude k vidění v Solnici

29. - 30. května 2019

Registrujte se právě teď.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.