Lyžování s Auto SAS 2018 je za námi

06.02.2018

Stalo se již tradicí, že každý rok, pokud to jen sněhové podmínky v našich nejbližších horách dovolí, že zveme na společné lyžování své zákazníky.

Nejinak tomu bylo i letos.

Počasí nám přálo, ve SKI areálu Hartman v Olešnici v Orlických horách bylo v úterý 6. února 2018 jasno, -4°C, bohužel sněhu jen pomálu. Na sjezdovce ho ale byl dostatek, vlek v provozu a lyžařů tak akorát. Fronty se stály jen na gulášovku a teplé nápoje uvnitř bufetu a výtečného štrůdlu.

Děkujeme všem účastníkům za milou společnost na svahu i pod svahem, děkujeme týmu SKI areálu Hartman i všem pekařům a pekařkám z pekárny NA PLECHU.

Věříme, že se podvečer a pobyt na čerstvém vzduchu v naší společnosti všem líbil tak jako nám.

Těšíme se zase brzy na shledanou!

Tým Auto SAS

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.