Komplexní řešení

28.09.2016

Vybavujeme nové provozy moderní manipulační technikou.

A nejen to!

Dle přání zákazníka jsme schopni navrhnout a dodat kompletní řešení pro Vaše sklady.

Na základě podrobného prostudování požadavků, prostor a plánované velikosti produkce nebo přepravovaného materiálu navrhneme regálový systém, šířky uliček a následně i vhodnou manipulační techniku.

V našem modelovém případě jsou výrobní prostory poměrně daleko od vlastního skladového prostoru. Pro urychlení manipulace s materiálem jsou ručně vedené zakladače vybavené plošinami pro stojící obsluhu, která tak snáze a rychleji překoná větší vzdálenost.

Do výrobního prostoru byly zvoleny spádové regály, které umožňují plynulé odebírání a navážení materiálu ke zpracování.

Nejvhodnějším řešením manipulační techniky pro tento regálový systém se ukázaly ručně vedené zakladače BT SWE 120 se zvedacím zařízením TRIPLEX.

Zajímá Vás tato možnost? Kontaktujte nás na tel. 494 590 100.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.