A jedeme dál...

16.04.2018

Chceme nabídnout co nejkomplexnější výběr náhradních dílů na vysokozdvižné vozíky. Dnes přibyly v našem e-shopu další dvě známé značky manipulační techniky:  

JUNGHEINRICH a STILL

Navštivte nový e-shop na www.sasparts.cz.

Snažíme se zjednodušit orientaci v náhradních dílech i na manipulační techniku.

Bohužel není v lidských silách kategorizovat přehledně skupiny produktů v této oblasti tak, jak je tomu např. u komunálních vozidel Multicar. Důvod je jednoduchý, náhradní díly pro vysokozdvižné vozíky a skladovou techniku se totiž často liší i v jedné modelové řadě. Pro určení správného dílu je třeba znát značku, model, výrobní číslo a rok výroby stroje.

Cílem e-shopu je nabídnout Vám díly, které se nejvíce prodávají nebo je lze použít na více typů strojů. Především se Vám však snažíme ukázat, že díly pro všechny uvedené značky jsou v našem sortimentu a je možné je tedy u nás sehnat.

V e-shopu najdete díly na manipulační techniku, které se prodávají nejčastěji. Postupně však přibývají další a další. U některých nám zatím chybí obrázek, ale postupně fotíme a doplňujeme tak nabídku reálnými fotografiemi.

Pro přesnou specifikaci dílu je ale třeba výše uvedených údajů: musíme znát značku, model, výrobní číslo a rok výroby. Na základě těchto informací Vám naši zkušení operátoři pomohou vytipovat správný díl a nabídnou řešení. 

Jako dlouholetý dodavatel manipulační techniky různých značek a jejich dílů a příslušenství máme k dispozici software a především zkušenosti a potřebné know-how.

Jsme schopni dodat jak originální náhradní díly, tak i aftermarketové, tj. díly, které splňují standardy předepsané výrobcem, ale jsou produkované jinými dodavateli. Je tedy pouze na Vás, pro jaký díl se rozhodnete.

Neváhejte a objednávejte díly pro Vaši manipulační techniku v našem novém e-shopu.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.