Elektrický vysokozdvižný vozík BT Staxio SWE 200L
-
2000 kg
-
4400 mm
-
6 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
Ihned dostupné stroje
-
Zvedací opěrná ramena pro použití na nerovných podlahách
-
5bodový podvozek se středovým ramenem řízení a hnacím kolem pro lepší kontrolu a výhled
-
Jasný výhled na vidlice
-
Kombinuje velké výšky zdvihu, vysokou zbytkovou kapacitu baterie a velkou kapacitu baterie
-
Smart truck: snadné připojení a monitorování
BT Staxio W-série SWE200L s nosností 2000 kg a zvedacími podpěrnými rameny je vhodné pro jízdu na nerovných podlahách nebo svazích a stohování ve skladech nebo distribučních centrech. Intuitivní oj umožňuje vynikající ovládání a produktivitu.
-
Výška zdvihu až 4,4 metru
-
Rychlost jízdy až 6 km/h
-
Výborná viditelnost
-
Trakční systém BT Powertrak
-
Ovládání konečky prstů
-
Elektronický brzdový systém
-
Elektronická regulace otáček
-
Bezpečnost obsluhy
-
Úložné prostory
-
Automatické vypínání
-
Programovatelný výkon
-
Snadný přístup pro údržbu
-
Smart truck s telematickým hardwarem
-
Sensilift (add-on)
-
Hydraulický olej pro nízké teploty (add-on)
Stejně jako všechna vozíky Toyota jsou i vozíky BT Staxio vyrobeny podle výrobního systému Toyota, který zajišťuje nejvyšší úroveň kvality, odolnosti a spolehlivosti.
Parametry
| Značka | TOYOTA (BT) |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Varianta | bez plošinky |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 2000 kg |
| Nosnost podpěrných ramen | 2000 kg |
| Vyložení těžiště | 600 mm |
| Hmotnost | 1660 kg |
| Délka stroje bez vidlic | 906 mm |
| Šířka stroje | 790 mm |
| Šířka pracovní uličky | 2458 mm |
| Poloměr otáčení | 1590 mm |
| Výška zdvihu | 4400 mm |
| Rychlost pojezdu | 6 km/h |
Po-Pá: 07:00 - 14:00