Elektrický vysokozdvižný vozík BT Staxio SWE 200D
-
1000 kg
-
2100 mm
-
6 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
Ihned dostupné stroje
-
Dvojitý zakladač pro manipulaci se dvěma paletami najednou
-
5bodový podvozek se středovým ramenem řízení a hnacím kolem pro lepší kontrolu a výhled
-
Jasný výhled na vidlice
-
Click-2-Creep pro rychlý přístup k režimu "želva"
-
Chytrý vozík: snadné připojení a monitorování
Dvojitý zakladač BT Staxio SWE200D zvládne 1000 kg na vidlicích a 2000 kg na nosných ramenech. Tento zakladač pojme dvě palety současně, takže je ideální pro nakládání kamionů vysokou rychlostí. Zvedací opěrná ramena umožňují použití na nerovných podlahách nebo svazích.
-
Výška zdvihu až 2,1 metru
-
Rychlost jízdy až 6 km/h
-
Výborná viditelnost
-
Systém BT Powerdrive
-
Ovládání konečky prstů
-
Elektronický brzdový systém
-
Elektronické ovládání rychlosti
-
Bezpečnost obsluhy
-
Úložné přihrádky
-
Automatické vypínání
-
Click-2-creep
-
Programovatelný výkon
-
Snadný přístup pro údržbu
-
Smart truck s telematickým hardwarem
Stejně jako všechna vozíky Toyota jsou i vozíky BT Staxio vyrobeny podle výrobního systému Toyota, který zajišťuje nejvyšší úroveň kvality, odolnosti a spolehlivosti.
Parametry
| Značka | TOYOTA (BT) |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Varianta | s plošinkou, bez plošinky |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 1000 kg |
| Nosnost podpěrných ramen | 2000 kg |
| Vyložení těžiště | 600 mm |
| Hmotnost | 857 kg |
| Délka stroje bez vidlic | 753 mm |
| Šířka stroje | 770 mm |
| Šířka pracovní uličky | 2452 mm |
| Poloměr otáčení | 1639 mm |
| Výška zdvihu | 2100 mm |
| Rychlost pojezdu | 6 km/h |
Po-Pá: 07:00 - 14:00