Elektrický vysokozdvižný vozík BT Staxio SWE 120
-
1200 kg
-
4800 mm
-
6 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
Ihned dostupné stroje
- Zvýšená výška stohování pro středně náročné použití
- 5-ti bodový podvozek se středovým ramenem řízení a hnacím kolem pro lepší kontrolu a výhled
- Jasný výhled na vidlice
- Click-2-Creep pro rychlý přístup k režimu plížení
- Chytrý vozík: snadné připojení a monitorování
BT Staxio SWE120 s nosností 1200 kg je perfektní pro stohování a přepravu palet ve skladech, distribučních centrech, obchodech nebo průmyslových areálech. Díky vynikající viditelnosti přes stožár nákladního vozidla a intuitivnímu ovládání jej lze řídit s rukojetí ve vzpřímené poloze pro lepší manévrovatelnost ve stísněných prostorách.
-
Výška zdvihu až 4,5 metru
-
Rychlost jízdy až 6 km/h
-
Výborná viditelnost
-
Systém BT Powerdrive
-
Ovládání konečky prstů
-
Elektronický brzdový systém
-
Elektronická regulace otáček
-
Bezpečnost obsluhy
-
Úložné prostory
-
Automatické vypínání
-
Click-2-creep
-
Programovatelný výkon
-
Snadný přístup pro údržbu
-
Smart truck s telematickým hardwarem
Stejně jako všechna vozíky Toyota jsou i vozíky BT Staxio vyrobeny podle výrobního systému Toyota, který zajišťuje nejvyšší úroveň kvality, odolnosti a spolehlivosti.
Parametry
| Značka | TOYOTA (BT) |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Varianta | s plošinkou, bez plošinky |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 1200 kg |
| Vyložení těžiště | 600 mm |
| Hmotnost | 907 kg |
| Délka stroje bez vidlic | 756 mm |
| Šířka stroje | 770 mm |
| Šířka vynášecí desky | 674 mm |
| Šířka pracovní uličky | 2300 mm |
| Poloměr otáčení | 1403 mm |
| Výška zdvihu | 4800 mm |
| Rychlost pojezdu | 6 km/h |
Po-Pá: 07:00 - 14:00