Elektrický vysokozdvižný vozík BT Staxio SPE 200DN
-
1000 kg
-
2100 mm
-
10 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
-
Přízdvih spodních vidlic - pro dvoupaletovou manipulaci
-
BT POWERTRAK - automatická korekce přítlaku hnacího kola dle nákladu eliminuje prokluz
-
PIN klávesnice - nastavitelné parametry stroje jednotlivým řidičům, žádná ztráta klíčku
-
Servo řízení a stavitelná výška rukojeti - ideální do těsných prostor a pro těžký náklad
-
Sensilift - plynulý zdvih a spouštění vidlic pro jemnější manipulaci
Dvoupaletový zakladač BT Staxio SPE200DN se stupačkou řidiče nabízí rychlost pro horizontální práci a stabilitu pro operace zakládání. Je ideálním řešením pro provozy nakládky/vykládky a dvoupaletovou manipulaci. V kombinaci s velkými kapacitami baterie a systémem výměny baterie z boku pozvednou vozíky BT Staxio vaši produktivitu.
SPE200DN je dvojitý stohovač pro úzké prostory postavené pro přepravu dvou palet najednou pro zvýšení produktivity.
-
Výšky zdvihu až 2,5 metru
-
Rychlost pojezdu až 10 km/h
-
Vynikající výhled
-
Systém BT Powerdrive
-
Optimalizovaný výkon
-
Elektronické ovládání konečky prstů
-
Elektronické rekuperační brzdění (motorová brzda)
-
Elektronické řízení rychlosti
-
Bezpečnostní kolizní tlačítko
-
Odkládací prostory
-
Automatická parkovací brzda
-
Programovatelný výkon
-
Snadný přístup při údržbě
-
Sensilift
-
Chytrý vozík s hardware pro telematiku
Parametry
| Značka | TOYOTA (BT) |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Varianta | s plošinkou |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 1000 kg |
| Nosnost podpěrných ramen | 1200 kg |
| Vyložení těžiště | 600 mm |
| Hmotnost | 1243 kg |
| Délka stroje bez vidlic | 977 mm |
| Šířka stroje | 748 mm |
| Šířka přes vidlice | 570 mm |
| Šířka pracovní uličky | 2735 mm |
| Poloměr otáčení | 1864 mm |
| Výška zdvihu | 2100 mm |
| Rychlost pojezdu | 10 km/h |
Po-Pá: 07:00 - 14:00