Elektrický vysokozdvižný vozík BT Staxio SPE 120XR
-
1200 kg
-
4800 mm
-
8 km/h
-
Li-ion | Olovo
- Autorizovaný servis po celé České republice
- Nejpoužívanější náhradní díly skladem
- Termín dodání ověříme
-
Výsuvný stožár - vhodný pro práci s uzavřenými paletami, ideální do úzkých uliček
-
Naklápění stožáru pro přesnější ukládání, možnost bočního posuvu a pozicioneru vidlic
-
PIN klávesnice - nastavitelné parametry stroje jednotlivým řidičům, žádná ztráta klíčku
-
Posilovač řízení - menší potřebná síla na řízení - ideální do těsných prostor
-
Sensilift - plynulý zdvih a spouštění vidlic pro jemnější manipulaci
Spojení kompaktnosti zakladače s flexibilitou retraku přináší všestranné řešení, umožňující manipulaci s jakýmkoli typem palet. Zakladač se stupačkou je ideální pro použití v úzkých uličkách, šetří skladový prostor a výdaje.
-
180°+ Posilovač/elektronické řízení
-
Optimalizovaný výkon vozíku
-
Stožár s pantografickým výsuvem
-
Náklon stožáru
-
Nastavitelná šířka vidlic
-
Sensi-lift (citlivý zdvih)
-
Výškově nastavitelné řídicí rameno
-
Madla sklopná jedním dotykem
-
Click-2-Creep
-
Elektronické dotykové ovládání všech funkcí
-
Kontrola přístupu řidičů
-
Programovatelný výkon podle řidiče
-
Snadný přístup pro údržbu
-
Chytrý vozík s hardware pro telematiku
Stejně jako všechny vozíky Toyota, jsou i vozíky BT Staxio konstruovány a vyráběny v souladu s principy výrobního systému Toyota TPS, který zajišťuje nejvyšší úrovně kvality, odolnosti a spolehlivosti.
Parametry
| Značka | TOYOTA (BT) |
| Typ baterie | li-ion, olovo |
| Varianta | s plošinkou |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 1200 kg |
| Vyložení těžiště | 600 mm |
| Hmotnost | 1875 kg |
| Délka stroje bez vidlic | 1095 mm |
| Šířka stroje | 900 mm |
| Šířka přes vidlice | 750 mm |
| Šířka pracovní uličky | 2641 mm |
| Poloměr otáčení | 1760 mm |
| Výška zdvihu | 4800 mm |
| Rychlost pojezdu | 8 km/h |
Po-Pá: 07:00 - 14:00