Elektrický paletový vozík EP F4
Paletový vozík F4 s elektrickým pohonem, zdvihem i spouštěním je všestranným řešením, které zvládne nejrůznější úkoly. Dokonale splňuje potřeby nakládky a vykládky nákladních automobilů a kamionů, stejně tak jako prodejen, skladů nebo výrobních hal. Vozík umožňuje použití dvou baterií najednou, díky čemuž je vhodný i pro větší vytížení. Standardní varianta s jednou baterií poté disponuje úložným kontejnerem.
-
1500 kg
-
4,5 km/h
-
Li-ion
Model F4 je ideální pro široké spektrum prostředí od lehkého použití v maloobchodu až po intenzivní logistické operace. Díky kompaktním rozměrům délka čela vidlí 400 mm a snížené servisní hmotnosti je vysoce obratný i ve stísněných prostorách. Konstrukce se dvěma sloty pro baterie zajišťuje nepřetržitý provoz během dlouhých směn. Volitelná balanční kolečka zvyšují bezpečnost při manipulaci s velkými nebo těžkými náklady, což činí z modelu F4 spolehlivé řešení pro sklady, maloobchod i dopravní uzly.
- všestranné použití pro různé aplikace
- snižuje namáhavost obsluhy
- zvyšuje efektivitu manipulace
- možnost umístění 2ks Li-ion baterií
- odnímatelný úložný prostor
Parametry
| Značka | EP Equipment |
| Typ baterie | li-ion |
| Pohon | Elektro |
| Nosnost | 1500 kg |
| Vyložení těžiště | 600 mm |
| Hmotnost | 120 kg |
| Výška zdvihu | 195 mm |
| Délka stroje bez vidlic | 1150 mm |
| Šířka stroje | 590 mm |
| Šířka přes vidlice | 560 mm |
| Šířka pracovní uličky | 2025 mm |
| Poloměr otáčení | 1360 mm |
| Délka vidlic | 1150 mm |
| Rychlost pojezdu | 4,5 km/h |