Zaměstnání

autosas jako zaměstnavatel

Společnost Auto SAS s.r.o. je rodinná firma, která svým zaměstnancům již téměř 25 let poskytuje zázemí a stále modernější a příjemnější prostředí. Dbáme na to, aby se všichni zaměstnanci cítili členy týmu a preferujeme vždy přímé a čestné jednání založené na vzájemné důvěře a spolupráci. Jsme si vědomi, že spokojení zaměstnanci jsou pevným základem a hnací silou k prosperitě a stabilní pozici firmy na trhu, jejich profesní i osobní rozvoj patří tedy i k našim prioritám.

Cílem společnosti je tedy i nadále pokračovat v tradici a poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší služby v oblastech komunální a manipulační techniky.

Připojte se k našemu týmu i Vy!

Nyní hledáme spolupracovníky na následující pozice:

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY:

  • Opravář laku,
    jehož pracovní náplní bude příprava povrchu strojů k opravě laku - broušení, čištění atd., a to zpočátku pod vedením zkušeného specialisty.
  • Servisní technik - komunální technika,
    jehož pracovní náplní je servisní činnost v oblasti oprav komunálních vozidel zn. Multicar a čisticích strojů Hako v servisním středisku v Solnici. 
  • Servisní technik - vzv a skladová technika,
    jehož pracovní náplní bude servisní činnost v oblasti oprav manipulační techniky, tedy vysokozdvižných vozíků a skladové techniky v servisním středisku v Solnici.

Zjistili jste právě, že jste ta správná osoba na některou z pozic, které hledáme?
Přesvědčte nás o tom svým motivačním dopisem doplněným strukturovaným profesním životopisem. Životopis a doklady o dosaženém vzdělání zasílejte na adresu:

Auto SAS s.r.o.
Rychnovská 577
517 01 Solnice

E-mail: jitka.srdinkova(zavinac)autosas.cz
Tel.: 494 590 100
Fax: 494 590 104

Se zaslanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

V případě, že nás Vaše údaje zaujmou a přesvědčí, že se hodíte do našeho týmu, budete obratem kontaktováni a pozvání k osobnímu pohovoru a seznámeni s dalším postupem.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.