Zaměstnání

autosas jako zaměstnavatel

Společnost Auto SAS s.r.o. je rodinná firma, která svým zaměstnancům již více než 20 let poskytuje zázemí a stále modernější a příjemnější prostředí. Dbáme na to, aby se všichni zaměstnanci cítili členy týmu a preferujeme vždy přímé a čestné jednání založené na vzájemné důvěře a spolupráci. Jsme si vědomi, že spokojení zaměstnanci jsou pevným základem a hnací silou k prosperitě a stabilní pozici firmy na trhu, jejich profesní i osobní rozvoj patří tedy i k našim prioritám.

Cílem společnosti je tedy i nadále pokračovat v tradici a poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší služby v oblastech komunální a manipulační techniky.

Připojte se k našemu týmu i Vy!

Nyní hledáme spolupracovníky na následující pozice:

 • Prodejce náhradních dílů,
  jehož náplní práce je prodej náhradních dílů a příslušenství pro manipulační a komunální techniku, poradenství v oblasti náhradních dílů a zajištění objednávek.
 • Servisní technik,
  jehož pracovní náplní je servisní činnost v oblasti oprav manipulační techniky, převážně vysokozdvižných vozíků, a to v terénu jako člen týmu pojízdného servisu. Pozice pro zkušeného servismana se "zlatýma rukama".
  NADSTANDARDNÍ PLATOVÉ PODMÍNKY + BENEFITY !
 • Příležitostný řidič traktoru,
  jehož pracovní náplní bude svoz a rozvoz strojů nájemní flotily k zákazníkovi a od zákazníka, především v nočních hodinách během víkendu. Pozice vhodná jako brigáda či přivýdělek.

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY !!!

 • Opravář laku komunální a manipulační techniky,
  jehož náplní práce bude příprava povrchu strojů k opravě laku - broušení, čištění atd. Práce vhodná pro absolventy bez praxe, zaučíme.
 • Operátor/ka e-shopu náhradních dílů - NJ;
  náplní práce je starost o stávající i nové zákazníky a objednávky náhradních dílů z e-shopu. Požadujeme znalost němčiny jak slovem tak písmem. Operátor/ka komunikuje se zákazníkem a má k dispozici dispečery prodeje náhradních dílů k řešení technických záležitostí. Pouze administrativní práce.
  JAZYKOVÉ PŘÍPLATKY - za každý jazyk 2.000,- Kč
 • Operátor/ka e-shopu náhradních dílů - PL;
  náplní práce je starost o stávající i nové zákazníky a objednávky náhradních dílů z e-shopu. Požadujeme znalost polštiny jak slovem tak písmem. Operátor/ka komunikuje se zákazníkem a má k dispozici dispečery prodeje náhradních dílů k řešení technických záležitostí. Pouze administrativní práce.
  JAZYKOVÉ PŘÍPLATKY - za každý jazyk 2.000,- Kč
 • Operátor/ka e-shopu náhradních dílů - RJ;
  náplní práce je starost o stávající i nové zákazníky a objednávky náhradních dílů z e-shopu. Požadujeme znalost ruštiny jak slovem tak písmem. Operátor/ka komunikuje se zákazníkem a má k dispozici dispečery prodeje náhradních dílů k řešení technických záležitostí. Pouze administrativní práce.
  JAZYKOVÉ PŘÍPLATKY - za každý jazyk 2.000,- Kč
 • Servisní technik - junior,
  jehož pracovní náplní je servisní činnost v oblasti oprav manipulační a komunální techniky pod vedením zkušených kolegů. Předchozí praxe není podmínkou, zaučíme.
  Pozice je vhodná pro absolventy odborných učilišť (automechanik, autoelektrikář, opravář zemědělské techniky) a středních škol technického nebo elektro směru.

Zjistili jste právě, že jste ta správná osoba na některou z pozic, které hledáme?
Přesvědčte nás o tom svým motivačním dopisem doplněným strukturovaným profesním životopisem. Životopis a doklady o dosaženém vzdělání zasílejte na adresu:

Auto SAS s.r.o.
Rychnovská 577
517 01 Solnice

E-mail: jitka.srdinkova(at)autosas.cz
Tel.: 494 590 100
Fax: 494 590 104

Se zaslanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

V případě, že nás Vaše údaje zaujmou a přesvědčí, že se hodíte do našeho týmu, budete obratem kontaktováni a pozvání k osobnímu pohovoru a seznámeni s dalším postupem.

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit?
+420 494 590 100 contact

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.