SPIDER X-LINER

X-LINER_390

Nejnovější a zároveň nejmenší model dálkově řízených svahových sekaček SPIDER X-LINER byl vyvinut speciálně pro účely profesionálního využití. Představuje unikátní propojení vysoké výkonnosti a uživatelské přívětivosti, stejně jako ostatní profesionální sekačky SPIDER.

Unikátní konstrukce

Nosné části jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu, který propůjčuje sekačce ideální váhu pro sečení jak okrasných ploch, tak neudržovaných terénů.

X-LINER si hravě poradí s náročným terénem a otočí se kolem své osy díky smykovému otáčení a unikátnímu pohonu kol. Stroj není nutné otáčet, seče všemi směry a jednoduše si tak přejede do dalšího řádku.

Promyšlená konstrukce z hliníkových slitin umožní sekačku snadno překlopit do servisní polohy na bok, čímž se rychle a jednoduše dostanete do prostoru žacího ústrojí a zároveň díky servisní poloze můžete ušetřit místo pro zimní uskladnění.

Univerzální použití

X-LINER je ideální zařízení pro sečení jak svažitých, tak rovných terénů. Dokonale kopíruje terén díky plovoucímu podvozku a lze s ním velmi dobře manévrovat. Zanechává za sebou vždy perfektně zastřižený trávník, a to i v místech, kde se vyskytuje velké množství překážek. Jeho velikost mu dovoluje snadný průjezd i pod solárními panely.

Tato sekačka je šetrná k půdnímu krytu, nízká hmotnost a unikátní systém řízení nezpůsobují erozi půdy. S pomocí stabilizačního navijáku sekačka zvládne svahy o sklonu do 40° v závislosti na terénu.

Bezpečnost

Sekačka X-LINER byla navržena s ohledem na maximální bezpečnost obsluhy. Je vybavena zcela novou spojkou nože vlastní konstrukce, jež jako jediná na trhu zajišťuje zastavení nože do 2 sekund.

Stabilizační integrovaný naviják zvyšuje stabilitu i na těch nejextrémnějších svazích.

Díky dálkovému ovládání není obsluha stroje vystavena zdraví škodlivým vibracím, hluku a výfukovým plynům sekačky.

TECHNICKÁ DATA

MODEL SPIDER X-LINER
Motor Honda GXV390
Výkon [HP] 10,2 HP
Objem [ccm] 389
Objem nádrže [l] 4
Rychlost [km/h] 0 - 6
Řízení 360°, 4 kola
Záběr [cm] 65
Svahová dostupnost 40°
Rozměry [mm] 980 x 1110 x 600
Hmotnost [kg] 175

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -
Image 6 -
Image 7 -


Máte otázky? Zaujal Vás tento model? Máte zájem o PŘEDVEDENÍ nového modelu?
Kontaktujte nás:

Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601 

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Lukáš Matiska: 777 700 620

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.