SPIDER 2SGS

2SGS

výkonnost_ILD02 

Výškový profil sekačky SPIDER 2SGS byl speciálně upraven tak, aby odpovídal podhledové výšce solárních panelů. Spolu s dálkovým ovládáním představuje ideální nástroj pro sečení prostor pod a kolem solárních panelů.

SPIDER 2SGS vyniká stejně jako SPIDER ILD02 skvělou produktivitou při minimálních provozních nákladech. Stroj je primárně určen pro údržbu travnatých ploch kolem a pod fotovoltaickými panely, současně je ovšem možné stroj využít na stejné plochy jako SPIDER ILD02, tedy svahy do 55 stupňů nebo velké rozsáhlé plochy s dosažením stejné produktivity až 7000 m2/hod.

SPIDER 2SGS navazuje na model SPIDER ILD02, disponuje ovšem vylepšenými hydraulickými motory a sníženým profilem, díky čemuž je ideální pro údržbu travnatých ploch kolem solárních panelů.

I malé zastínění solárních panelů vzrostlou trávou představuje výrazné snížení výkonu celé soustavy fotovoltaických panelů. Proto je údržba travního porostu na těchto místech velmi důležitá a díky SPIDER 2SGS také velmi efektivní.

Unikátní žací ústrojí sekaček SPIDER je založeno na principu kvalitního mulčování, díky kterému není nutné posečenou trávu sbírat a složitě likvidovat. Nadrobno rozmělněná tráva se během sečení vrací k půdnímu drnu a slouží jako cenný zdroj živin pro další růst.

SPIDER 2SGS je vybaven čtyřnožovým žacím ústrojím zaručujícím vždy dokonalý zástřih a precizní mulčování. Nože jsou vyrobené ze speciální slitiny, která zaručuje pevnost i dostatečnou flexibilitu při náhodném nárazu na pevnou překážku.

Kromě klasických rovných nožů nabízíme také zakřivené nože, které oceníte zejména při častém sečení rekreačních a pohledových trávníků.

Základní technické údaje

MODEL SPIDER ILD02
Motor Kawasaki FS 691V
Výkon [HP] 21
Objem [ccm] 726
Objem nádrže [l] 16
Spotřeba paliva [l/h] 3,5
Rychlost [km/h] 0 - 8
Řízení 360°, 4 kola
Záběr [cm] 123
Produktivita práce [m2/h] 7 000
Svahová dostupnost 40°/ 55° s navijákem
Rozměry [mm] 1640 x 1430 x 825
Hmotnost [kg] 367

Video

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -
Image 6 -


Máte otázky? Zaujal Vás tento model? Kontaktujte nás:
Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601 

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Lukáš Matiska: 777 700 620

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.