Multicar repase

Multicar_repase

Multicar - původní modely

Komunální vozidla Multicar jsou díky variabilitě technického provedení a možnosti různých nástaveb velmi oblíbená s širokým záběrem využití ve všech odvětvích. Mnoho uživatelů zůstává věrných starším modelům Multicar, které již nejsou v nabídce výrobce. Nezoufejte, i přesto jsme schopni Vám vozidlo dle Vašich přání dodat nebo Vaše vozidla opravit a proměnit ve skoro nová.

Provádíme dílčí, střední i generální opravy na výměnný způsob nebo s možností dodání vozidla včetně dokladů a SPZ dle požadavků.

Při opravách zajišťujeme výměny agregátů, dodáváme nové kabiny a korby, nové pneu, elektroinstalaci, kompletní čalounění, olakování, a další. Součástí oprav je provedení STK a emisí. Provádíme také montáže nástaveb. Postavíme Vám vozidlo přesně podle Vašich požadavků.

Multicar M25 | Multicar M26 | Multicar M30 FUMO

Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619
Lukáš Matiska: 777 700 620

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako.