Armanni CP Light pro manipulaci se sudy

CP LIGHT s "papouščím zobákem"

              CP Light - sudy

je speciální vozík, který umožňuje zvednout sud, převézt ho a položit na jiné místo. Manipulace je jednoduchá rychlá a bezpečná. Tento model byl dodán na speciální požadavek našeho váženého zákazníka. Je používán pro manipulaci se sudy o maximální hmotnosti 300 kg a zvedá do výšky 500 mm. 

Úchopový mechanismus nazývaný "papouščí zobák" je opravdu zobáku podobný a zajišťuje uchopení sudu. Úchopový mechanismu je možné přizpůsobit požadavkům a tvaru sudů, které se budou manipulovat. Neváhejte nás tedy kontaktovat s konkrétním požadavkem. Jsme schopni zajistit stroj na přání, podle podmínek, které vyžaduje Vaše technologie. 

Nejste si jisti, zda je toto řešení pro Vás? Koukněte na instruktážní video:

Letáček (905 kB)

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -
Image 6 -
Image 7 -
Image 8 -
Rychlý kontakt

Prodej strojů
Petr Vyčítal: 777 700 603 
Jan Voltr: 777 700 633

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Miloš Gajda: 777 700 605
David Reichl: 777 700 621 

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.