Rozmetadlo KRH 07 - K2

K2

Profesionální rozmetač, který na pás široký 150 cm vysypává sůl, posypové inertní materiály, umělá hnojiva nebo písek. Množství vysypávaného materiálu lze plynule regulovat. Ve vnitřním prostoru zásobníku jsou profilované válce, který podávají posypový materiál. Tyto válce jsou poháněny převodem od kol rozmetadla. Při přejezdu na místo sypání lze tyto válce pákou vypnout.

KRH 07 má elektroinstalaci pro směrová a obrysová světla, kterou je možné připojit do automobilové zásuvky pro přívěsné vozíky. Dále má dvě pomocná nastavitelná kola, která slouží pro manipulaci s rozmetačem, a to i samostatně bez připojení k tažnému vozidlu. V horní části zásobníku je síto, které brání propadu velkých zmrzlých či slepených kusů posypového materiálu.

Rozmetač v základním provedení je určen pro nesení na trojbodovém závěsu traktoru. Jako příslušenství lze dokoupit oje s koncovkou pro tažné zařízení automobilů a oko pro připojení za travní traktor. Rovněž je možno dokoupit maják.

  • Doporučení: pro obce, sportoviště a areály firem

Základní technické údaje

Model KRH 07
Kapacita zásobníku 500 kg soli
Pohon rozmetacího zařízení klínovými řemeny od pojezdových kol
Systém rozsypu: liniové vysypávání profilovaným válcem
Pracovní rychlost: taženo či neseno za vozidlem do max. 15 km/h
Max. pracovní šířka 150 cm
Množství soli na m2 regulovatelné do 120 - 350 g/m2
Ošetřená plocha s plným zásobníkem: 1 400 - 4 100 m2
Hmotnost prázdného rozmetače 250 kg


Máte otázky? Zaujal Vás tento model? Kontaktujte nás:
Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619
Lukáš Matiska: 777 700 620 

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.