Hako - zimní údržba

CM600zimni_390

ZIMNÍ NÁSTAVBY

Hako Citymaster je díky odpovídajícímu vybavení na zimní údržbu univerzálně využitelné užitkové vozidlo. Přepravovat lze až 400 kg posypového materiálu nebo 500 l solanky, což umožňuje pracovat nepřetržitě dlouhou dobu. Díky snadné ovladatalnosti, vysoké manévrovací schopnosti a jednoduché obsluze je zimní údržba zábavou.

Pro spolehlivé odmetání sněhu úspěšně využijete přední odmetací kartáč (1), pro úklid sněhu pluh nebo frézu (2) a pro boj s ledovkou a náledím je vhodný válcový sypač, sypač pro větší plochy (3) nebo nástavba na postřik solankou (4).

   

zimni_nastavby

Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619
Lukáš Matiska: 777 700 620 

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.