Hako - trávníky a zahradní architektura

CM1250_travniky

Pro vaši zahradu

Hako Citymaster lze s úspěchem použít i pro údržbu zeleně a zelených ploch. Sací systém strojů Hako Citymaster je tišší a výkonnější než obvyklé sací turbíny. Díky krátké a rovné sací šachtě, která vede středem vozidla, se snižuje možnost ucpání hadice na minimum. Plnění zásobníků je velmi efektivní, intervaly mezi vyprazdňováním jsou proto delší. Nedochází proto tak často k opotřebení oběžného kola turbíny a tu pak není nutné čisti po každém použití.

Pro údržbu zelených ploch je vhodná flexibilně zavěšená sekačka na trávu (1) se zadním výhozem a pracovní šířkou v případě modelu Hako Citymasterm 1250C 150 cm, v případě Hako Citymaster 600 pak 122 cm. Díky flexibilnímu zavěšení se sekačka vypořádá s každým typem terénu. Středové odsávání umožňuje práci blízko okrajů na obou stranách. Výhodou je i univerzální zásobník s hydraulickým vyprazdňováním (2).

travniky

Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619
Lukáš Matiska: 777 700 620 

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.