Hako - mokré čištění

CM1250Citycleaner

KDYŽ ZAMETÁNÍ NESTAČÍ

Mokré čištění

Pro místa, kde se drží odolná špína nebo prach, je vyvinut model Hako Citymaster 1250 Citycleaner. Jeho součástí je totiž unoverzálně nasaditelná přední nástavba pro mokré čištění. Je určena pro hladký povrch nebo sportovní tratě. Tři flexibilně zavěšené kartáče, čistá nebo recyklovaná voda a pečlivě zvolené čisticí prostředky se vypořádají se všemi druhy nečistot. Počet otáček a přítlak kartáčů lze plynule nastavit a individuálně  přizpůsobit pro každé čištění. Špinavá voda a větší nečistoty jsou sbírány sacím systémem. Propracovaný systém recyklace vody s filtrovacím zařízením snižuje spotřebu vody a prodlužuje dobu, po kterou lze se strojem pracovat.

Odstraňování olejových skvrn

Hako Citymaster 1250 Citycleaner je vhodný také na odstraňování olejových skvrn. Speciální čisticí prostředky značky Hako umožní dosáhnout potřebného součinitele tření a ihned po skončení mokrého čištění lze čištěnou plochu opět používat. Stačí jediný stroj a jedna čisticí operace.

Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619
Lukáš Matiska: 777 700 620 

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky zn. Toyota různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako nebo svahové sekačky Spider.