HAKO

1

Čisticí stroje

Společnost Auto SAS s.r.o. rozšířila svoji nabídku o nové a použité čisticí stroje a zametací stroje zn. Hako. Auto SAS s.r.o. je oficiální zástupce značky Hako. Cílem je poskytovat i v této oblasti komplexní služby, zahrnující poradenství před nákupem, nabídku nových, použitých i repasovaných čisticích strojů Hako, pevný i mobilní servis na čisticí stroje, technické prohlídky, pronájem čisticích strojů a případně i výkup použitého čisticího stroje.

Hako mění názvy svých produktů, aby se přiblížilo svým zákazníkům pocházejícím z různých končin světa. V názvu je nyní obsažen anglický význam hlavního využití stroje.

AktualniNabidka

PRONÁJEM | SERVIS | REPASE/POUŽITÉ STROJE | VÝKUP | NÁSTAVBY A PŘÍDAVNÁ ZAŘÍZENÍ | NÁHRADNÍ DÍLYKONTAKT

2

Profi Flipper / sweepermaster m600 

Stroj Hako Profi Flipper je určen k běžnému zametání suchého prachu, kusových nečistot a lehce vlhkého odpadu na plochách jako jsou chodníky, výrobní haly, sklady, parkoviště a pěší zóny. Jedná se o ručně vedený zametací stroj s mechanickým pohonem. Jeho základ je vyroben z lehké slitiny a ocelového profilu, zásobník pak z nárazuvzdorného plastu. Stroj je vybaven bočním kartáčem pro zametání kolem zdí a obrubníků.

 
3

Hamster 650 / sweepmaster 650 

Modely Hako Hamster 650 jsou velmi efektivní kompaktní zametací stroje s odsáváním pro hospodárné využití na plochách více než 1000 m2. Vyrábí se pro použití ve vnitřních prostorách (verze s baterií 650 E) a pro venkovní prostory (verze se spalovacím motorem 650 V). Tento zametací stroj stejného provedení, jako Hamster 650 se taktéž vyrábí ve verzi 800 V a 800 E se záběrem 870 mm (vč. postranního kartáče) a s velikostí zásobníku 2 x 25 l, hledejte ho pod názvem HAMSTER 800/SWEEPMASTER 800.

 
4

Jonas / sweepmaster 900/980 r

Zametací stroj s odsáváním Hako Jonas 900 je první z řady zametacích strojů se sedící obsluhou. Mají extrémně dobrou ovladatelnost, díky přímo řízeným předním kolům se snadno pohybuje i v úzkých chodbách a uličkách. Moderní, ergonomicky optimalizované sedadlo zaručuje práci, která neunavuje a díky velkému zametacímu válci se dosáhne špičkových zametacích výsledků. Stroje jsou vybaveny systémem „Take it Easy“, díky kterému je vysypání odpadu velice snadné. Dva 30-litrové zásobníky zvládne vysypat jedna osoba. Vyrábí se v provedení 900 V (benzinový pohon) a 900 E (bateriový pohon).

 
5

Citymaster 1250

Hako Citymaster 1250 je univerzální stroj, který je navržen především pro úzké a členité prostory, kde je zapotřebí velký výkon. Konstrukce stroje HAKO Citymaster 1250 umožňuje nejrůznější způsoby využití a aplikaci mnoha přídavných zařízení. Zejména v malých prostorech jsou velkou předností jeho obrysové rozměry a podvozek s odpruženým kloubovým mechanizmem, který zajišťuje vynikající obratnost stroje. Systém odpružení dovoluje stroji Hako Citymaster překonávat i větší nerovnosti (silniční obrubníky) a celkově zvyšuje bezpečnost jízdy po silnici. Jak je patrné již z názvu - HAKO Citymaster 1250 - stroj byl navržen speciálně pro údržbu měst a malých areálů. Velký důraz byl kladen na snadnou obsluhu a jednoduché ovládání.

 
6

Citymaster 600

Hako Citymaster 600 je nový multifunkční stroj, který spojuje mnoho předností a funkcí v kompaktních rozměrech. Menší šířka a výborná ovladatelnost umožňuje použití i v nejstísněnějších místech. Univerzální nosič nářadí s rychloupínacím systémem a možností mnoha nástaveb je ideálním a hlavně ekonomickým řešením pro údržbu měst a obcí.

PRONÁJEM | SERVIS | REPASE/POUŽITÉ STROJE | VÝKUP | NÁSTAVBY A PŘÍDAVNÁ ZAŘÍZENÍ | NÁHRADNÍ DÍLYKONTAKT

AktualniNabidka 


Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Text:
Rychlý kontakt

Prodej strojů
Milan Lukášek: 777 700 601
Mgr. Václav Velíšek: 777 700 610

Servis strojů
Dispečink: 777 700 604

Náhradní díly
Milan Dubský: 777 700 619
Lukáš Matiska: 777 700 620 

Náhradní díly SASPARTS
Servis baterií
Pronájem strojů
O společnosti
Společnost Auto SAS s. r. o. má provozovnu ve městě Solnice a mezi její hlavní specializace patří manipulační technika a komunální technika, kterou nabízí v širokém výběru včetně odborného poradenství a servisu. V sortimentu firmy najdete vysokozdvižný vozík dle Vašich představ. Nabídka obsahuje vysokozdvižné vozíky různých specifikací, jednotlivé modely komunálních vozidel Multicar a mnoho dalšího. Nově zde najdete i úklidové čisticí stroje Hako.